Skip to content
Menu

Vastupidavad ja kauakestvad karjamaa tooted.

Karjamaa tooted peavad vastama rangetele nõuetele: need peavad olema kergesti puhastatavad, lihtsasti teisaldatavad ja vastupidavad. Antud tooted ei tohi mingil viisil karjaloomade jaoks ohtlikud olla ega neid vigastada.

Kvaliteetsed karjamaa tooted saab Adremist.

Pakume alumiiniumist kogumisaedasi ja söödarõngaid lammastele. Alumiiniumist kogumisaiad ja söödarõngad on tugevad, kerged ning nende liigutamisega saab ka perenaine üksi hakkama. Meie toodetud tugevate ketasühendustega alumiiniumaiad võimaldavad muuta aedade kaldenurka ja ümarate jalastega aedasid on kerge lohistada karjamaal ühest kohast teise. Alumiiniumist söödarõngas on ketasühenduste abil aedadega ühendatav.
Lisaks omame pikaajalist kogemust ka metallist teisaldatavate loomade varjualuste tootmises. Varjualune on mõeldud kasutamiseks looduslikel pehmepinnasega karjamaadel veiste ja teiste loomade kaitseks ning seda saab vajadusel teisaldada traktoriga lohistades. Lambaaedikute põhitüübid ja ka  loomade teisaldatav varjualune on PRIA registri tooted ning varjualune on abikõlbulik ka KIK toetusmeetme raames.

Tooted loomapidamis hoonetele.

Hobusetallidesse toodame metallist pulbervärvitud ja dekoratiivse puiduosaga hobusebokse. Pakume nii siinidel kui ka hingedel avatavaid boksi ukse lahendusi. 
Lamba lautadele pakume 35 mm läbimõõduga tugevast alumiinium materjalist eraldus aedikuid. Aedikud on ketasühendustega liidetavad ja kergelt teisaldatavad. 

hobuse talli sisevaade

Adrem on tunnustatud loomatoodete tootja.

Adremi pikaaegne kogemus kvaliteetsete loomatoodete tootjana on teinud meist tunnustatud ja hinnatud koostööpartneri kogu Euroopas. Tutvu meie valikuga ja küsi lisa.

Telli hobuste, veiste või lammaste karjatamise tooteid!

Küsi lisa ja saada meile koostöö alustamiseks päring!