Puude varjualune

3×6 m puude varjualune

Praktiline puude varjualune sobib igasse koduaeda

3×6 meetrine puude varjualune on praktiline 2 osaline puude hoiukoht, kus ettenägelik peremees saab mugavalt eraldi hoida värskeid puid ja kuivi puid. Puude varjualuse on läbimõeldud täislahendus, kus metallist otsa- ja vaheseina sõrestiku postid toimivad puuriida otsapostidena ja seega puudub vajadus lisapostide paigaldamiseks.

Lihtne paigaldus. Konstruktsioon on poltliidestega ühendatav ja plekkkatus ühendatakse kruvidega puitroovituse külge. Varjualune on lihtsalt näiteks alusvaiadele või ka oma valatud padjandile paigaldatav. Varjualune on kodustes tingimustes ja lihtsate vahenditega püstitatav.

Kuumtsingitud metallkarkass on hoolde ja roostevaba ning ajas hästi vastupidav.

Vajadusel saab varjualuse pikkust ka 3 meetrise sammu võrra muuta. Moodulid on omavahel liidetavad ja mooduli karkassile saab kinnitada ka seinad ja uksed, et teha varjualusest kinnine kuur.

Varjualuse baaskomplekti (metallkarkass + katus) hind on 2880 eur + km

toote garantiiaeg on 5 aastat.

Telli metallitööd Adremist – asjatundlik konsultatsioon, kiire tähtaeg ja täpne töö!

Huvi korral helista või saada meile päring!

Puukuur

Puude varjualune on võreseina kilpidega lihtsalt kuuriks tehtav.

Puude varjualuse saab tüüp võreseina kilpidega lihtsalt ja mugavalt muuta turvaliselt kinniseks kuuriks. pakume varjualusele kaasa nii seina kui ukse mooduleid, mille abil saab sellest teha nii pool kinnise kui ka täisesti suletud kuuri, mida on võimalik ka panipaigana kasutada. Kuuri komplekteerimise ja püstitamisega saab igaüks iseseisvalt hakkama, raam on poltliidestega ühendatav ja katus käib kruvidega puitroovituse külge ning puitseinad käivad poltidega metallkarkassi külge.

Suurema kuuri soovi korral on moodulid on omavahel liidetavad ja mooduli karkassile saab kinnitada ka seinad ja uksed, et teha varjualusest kas osaliselt või täiesti kinnine kuur.

Telli metallitööd Adremist – asjatundlik konsultatsioon, kiire tähtaeg ja täpne töö!

Huvi korral helista või saada meile päring!

ISO84-e1509366067414

EC sertifikaat

SO 9001:2015

Eesti kaubandus-tööstuskoja liige

logo

Eesti Metallitööstuse liidu liige

Aadress: Suur-Jõe 46a,
80020 Pärnu
Tel: +372 444 8460
E-mail: info@adremparnu.ee
ISO84
KIWA-111x50

© Copyright Adrem Pärnu 2020. Kõik õigused kaitstud.
Created by Amsel